masterhac
Giriş yap

Şifremi unuttum

RSS akısı


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Similar topics

Metin2 Vps-Dedicated Şikayetleri Bölümü Kuralları

Aşağa gitmek

default Metin2 Vps-Dedicated Şikayetleri Bölümü Kuralları

Mesaj tarafından [OK]ADMIN Bir Salı Haz. 26, 2012 10:00 pm

Öncelikle Mdpvpserverler forumunun mahkeme olmadığını, forum yöneticilerinde savcı veya hakim olmadığını bilerek konu açyasak içeliri kelime yaptıgınız için yöneticiye bildilirmistır ısınız. Dolandırıcılık durumlarında savcılığa başvurarak hakkınızı aramanızı öneririz. Burda konu açmanızın amacı firma ile müşteri arasındaki sorunların çözülmesine yardımcı olmak, dolandırıcılık durumlarında ise diğer üyelerin de dolandırılmasını engellemek amacıyla herkesin bilgilendirilmesi ve dolandırıcıların forum üzerinden satış yapmasını engellemektir. Lütfen şikayet konularınızı açarken bunu göz önünde bulundurunuz. İyi niyetli davranan firmaların sorunları çözmesi durumunda şikayetler kapatılır.

BÖLÜM KURALLARI
* Firma hakkında 1 şikayet konusu açyasak içeliri kelime yaptıgınız için yöneticiye bildilirmistır ısınız, 1 üyenin aynı firma ile ilgili defalarca konu açması yasaktır,
* Küfür veya hakaret içeren konular açmak yasaktır,
* Sırf şikayet konusu açabilmek uğruna firmaları msnden ekleyip açıklarını bulup bu konular üzerine şikayet konusu açmak yasaktır,
* X firması lisanssız whmcs kullanıyor vb. şeklinde konular açmak yasaktır. Bu tür durumlarda lisans satan firmaların sitelerindeki şikayet linklerinden şikayet edebilirsiniz.
* Bölümde turkmmo.com ya da yöneticileri hakkında eleştiri bile olsa şiakyet konusu açılamaz, şikayet mesajı yazılamaz. Turkmmo.com yönetimine güvenmeyenlerin zaten forumda konu açmasına gerek yoktur. ( Bu durum forum yönetiminde bulunup, game hosting ticareti yapan kişiler için geçerli değildir )
* Forum yönetiminde bulunan ve game hosting ticareti yapan bir yönetim üyesi hakkında açılan şikayetlerle doğrudan adminler ilgilenecektir, adminler dışında herhangi bir yönetim üyesinin bu konular ile ilgili işlem yapması yasaktır.


HANGİ DURUMLARDA KONU AÇMALISINIZ ?
* Para verdiğiniz halde hizmet alamamışsanız,
* Firma sizinle hakaret veya küfür içeren konuşmalar yapıyorsa,
* Parayı alırken söz verdiği halde sonradan destek vermiyorsa,
* Aldığınız hizmetten memnun değilseniz,

*
Başlangıçta belirtilen hizmetleri alamıyorsanız,

Şikayet bölümünde sıkça karşılaştığımız bir sorun,
Firma açtığı konularda ve sitesinde vereceği hizmetleri belirtmesine rağmen, müşterilerin daha sonra firmanın vermeyeceğini söylediği hizmetleri de almak istemesi ve bu yüzden firmayı suçlamasıdır. Bu tür konulara bundan böyle izin verilmeyecektir. Lütfen hizmet almadan önce firmanın hangi konularda hizmet vereceğini tam olarak okuyup öyle alışveriş yapın.

Şikayet konusu açmadan önce lütfen öncelikle sorunu firma ile çözmeye çalışın, çözemediğiniz durumlarda turkmmo.com üzerinden paylaşın. Her firmada aksaklıklar olabilir, sizin burada açtığınız konular belkide iyi niyetli firmalara da zarar verecektir.


Not : Yukarıda yazılmamış olsa dahi Turkmmo.com yöneticileri etik/ahlaki kurallar çerçevesinde, açılan konulara müdahale edebilir. Bu tür durumlarda insiyatif Mdpvpserverler forum yönetimindedir. Turkmmo yönetimi kurallarda herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler için ek bir duyuru yapmak zorunda değildir. Bu bölüme konu açarak ve bu foruma üye olarak bunu baştan kabul etmiş sayılırsınız.

Bu kurallar bundan önceki açılan konular içinde geçerlidir. Gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz