masterhac

Join the forum, it's quick and easy

masterhac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Game Hosting Bölüm Kuralları - Satış Şablonu

Game Hosting Bölüm Kuralları - Satış Şablonu Empty Game Hosting Bölüm Kuralları - Satış Şablonu

Mesaj tarafından [OK]ADMIN Salı Haz. 26, 2012 9:56 pm

GAME HOSTİNG BÖLÜM KURALLARI
* Açılan konular aşağıdaki konu şablonuna uygun olmalıdır
* Firmalar tanıtım konularından sorumludur, konularda yazdıkları hizmetleri vermek zorundadırlar,
* Firmalar başka firmaları karalayan konular açamazlar,
* Firmalar hosting yetkilisi olmalarını sağlayan turkmmofirma.html isimli dosyayı silmeleri durumunda hosting yetkilisi ranklarını kaybedebilir ve/veya bir daha bu rankı alamayabilirler.
* Hiçbir firma kendi ys belgesi ile başkasına satış yaptıramaz, bu gibi durumlarda olaya karışan herkesin hosting rankı elinden alınır
* Firmalar bu konuda yazılan maddelerden bazılarını siteleri üzerinde değiştirip koysalar dahi ilgili maddeler üzerinden işlem görürler. Ben kabul etmedim şeklindeki savunmalar dikkate alınmayacak ve her şartta forum kuralları üzerinden işlem yapılacaktır.

Not : Kurallarda yazmasa dahi MDpvpserverler.ace.st yönetimi bazı durumlarda insiyatif kullanabilir.

Bu bölümde tanıtım yapan hiçbir firma ile ( sabitteki konular dahil ) en ufak ilgimiz YOKTUR. Bizim yaptığımız alıcı ve satıcıları bir araya getirmektir. Daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmet almanızı sağlamaktır. Turkmmo alıcı ve satıcı arasındaki alışverişlerde sorumlu, kefil ya da aracı değildir. MDpvpserverler hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Alışveriş yapmadan önce firmayı iyice araştırmanızı öneririz.

[OK]ADMIN

http://starhackz07@hotmail.com

- Similar topics